• Plaunami silikoniniai pūkų, plaukų voleliai "Sticky Buddy"
  • Plaunami silikoniniai pūkų, plaukų voleliai "Sticky Buddy"
  • Plaunami silikoniniai pūkų, plaukų voleliai "Sticky Buddy"

Prekės kodas: 336

Turimas kiekis: 1

Netvarkingi, pūkais ar naminių gyvūnų plaukais aplipę rūbai ar baldai jau praeitis! Šiandien siūlome įsigyti kokybiškų, patvarių ir labai patogių daugkartinio naudojimo dviejų silikoninių pūkų surinkiklių su nanotechnologijomis rinkinį.

Išleidžiate daugybę pinigų vienkartiniams ir ne visada veiksmingiems pūkų surinkikliams? Norime Jums pasiūlyti kai ką patvaresnio ir efektyvesnio naujasis pūkų surinkiklis su nanotechnologijomis veikia be jokių baterijų, todėl juo naudotis itin paprasta ir praktiška tiek namuose, tiek darbe ar kelionėje!

STICKY BUDDY rinkinį sudaro didelis volelis ir mažesnis nešiojamasis volelis.

STICKY BUDDY volelių privalumai:

daugkartinio naudojimo
nereikia jokių baterijų
renka pūkus, plaukelius, šerius, smulkius daiktus
tinka gyvūnų šukavimui
mažas surinkėjas pravers keliaujant arba valant sunkiai pasiekiamas vietas
naudoti neįtikėtinai paprasta surinkite pūkus ir nuplaukite vandeniu. Ir taip kiekvieną kartą!
Volelių išmatavimai:

didelio volelio ilgis 20 cm, plotis 11 cm
mažesnio volelio ilgis 23 cm, plotis 3 cm.
Daugiau jokių bėdų dėl pūkų! Nuo šiol Jūsų namai ir drabužiai bus tvarkingi, todėl galėsite pamiršti sudėtingą ir ne visuomet veiksmingą valymą įprastais vienkartiniais surinkikliais.

Beje, su šiuo pūkų voleliu taip pat galėsite palepinti ir savo augintinius „Sticky Buddy" pūkų surinkiklyje esantis guminis šepetys masažuoja ir šukuoja kailį, paskirsto odoje esančius riebalus, pagerindamas kraujotaką, apsaugodamas gyvūnėlį nuo šalčio ir suteikdamas kailiui žvilgesio!

Pamirškite netvarkingus rūbus, neprižiūrėtą automobilio saloną, pūkais ir plaukais aplipusius baldus ir kitus paviršius nepraleiskite puikios progos įsigyti patvarų ir patikimą pūkų surinkiklį.

€6.99
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink